Przejdź do:

Wert-Holz S.A.

Wyszukiwarka

PRACA

Szukasz dobrej pracy i możliwości rozwoju? Dołącz do naszej Firmy ! Zapraszamy również osoby niepełnosprawne. Oferujemy stabilną pracę w rozwijającej się firmie, umowę o pracę, atrakcyjne warunki finansowe. Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Technolog drewna

Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe, kierunek technologia drewna,
- znajomość procesu obróbki materiałów drzewnych oraz zagadnień konstrukcyjnych,

- samodzielność, dokładność, umiejętność pracy w zespole,
- dobra znajomość programu Autodesk INVENTOR (warunek konieczny),
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Dodatkowym atutem będzie: - doświadczenie na podobnym stanowisku,
- dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,
- znajomość obsługi programów graficznych, np. Adobe Photoshop.

Obowiązki: - tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej wyrobów,
- wdrażanie nowych produktów, nadzór nad certyfikacją wyrobów,
- usprawnianie procesów technologicznych.

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego

Wymagania: - doświadczenie w sprzedaży internetowej, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
- terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

- znajomość pakietu MS Office.

Dodatkowym atutem będzie: - język angielski lub niemiecki na poziomie zaawansowanym,
- znajomość obsługi programu CDN XL COMARCH,
-  znajomość programów do obsługi sprzedaży internetowej.

Obowiązki:  - obsługa zamówień w sklepie internetowym, przyjęcie i wydanie towaru,
- wystawianie dokumentów sprzedaży - obsługa urządzeń biurowych,
 - kontakt z klientem, nadzór nad magazynem sklepowym,
-  obsługa reklamacji, prowadzenie dokumentacji reklamacyjnej.

Pracownik produkcji

Wymagania: - wykształcenie i praktyka w zawodach: stolarz, operator obrabiarek stolarskich, monter, monter - pakowacz.

Dodatkowym atutem będzie: - uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym.

Obowiązki:  - praca przy produkcji i montażu elementów z drewna,
- pakowanie produktu gotowego w opakowania zbiorcze.

Zapraszamy do składania aplikacji.
rekrutacja@werth-holz.eu